Volám sa Pavol Kojda a som záhradný architekt. Pozrite si galériu mojich realizácií.

Vychutnajte si naplno nádhernú scenériu japonskej záhrady priamo u vás

 

Potešte sa ranným pohľadom z postele do vašej vlastnej japonskej záhrady a budete sa cítiť výnimočne. Načerpávajte silu, ktorá z nej prúdi.  Vychutnajte si chvíľu slobody a voľna , ktoré si zaslúžite. Ponorte sa do  meditácie a  nájdete duševnú rovnováhu a šťastie. Potešte zvedavé oči vašich známych, priateľov a doprajte im váš pohľad na svet . 

SPRAVODAJ
VIAC
KATALÓG PRODUKTOV

Existujú výrazné kamene, ktoré majú špeciálny tvar, farbu a textúru. Prvá skupina odráža krajinu ako sú hory, jazerá alebo rieky a druhá má tvary objektov, ktoré sa podobajú na zvieratá alebo sochy. Kamene sú prírodného pôvodu a nachádzeme ich v riekach, oceánoch a krasových oblastiach.

Niekedy v prírode možno nájsť stromy, ktoré zostali malé, poškodené, ohnuté, či bol inak ovplyvnený ich prirodzený rast. Nastalo to v dôsledku prirodzených okolností, ako je napríklad nedostatok živín. Yamadori je len jeden z mnohých spôsobov ako začať vytvárať bonsaje.

OTVORIŤ KATALÓG
SLUŽBY

Návrh a realizácia Japonských záhrad

Údržba Japonských záhrad

Práca s kameňom

OTVORIŤ SLUŽBY

Záhrada je miesto, kde chceme cítiť prírodu v celej jej kráse. Ak chcete mať jedinečnú záhradu, tak tento štýl to ponúka. To čo je v týchto záhradách najkrajšie, sú rastliny, ktoré svojimi tvarmi pripomínajú voľne rastúce stromy. Japonská záhrada prináša radosť každému kto do nej vojde.

footertrava

Copyright Ing. Pavol Kojda @ 2016, Práva vyhradené